1. Siparişleriniz, ödemeyi takip eden gün içerisinde kargoya verilir. Cuma günü saat 16:00’ dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Özel üretim ürünlerde ve ölçünüze uygun yüzük üretiminde 3-7 günlük bir teslim süresi geçebilir. Konuyla ilgili bilgi almak için 0 224 225 36 36 nolu telefondan müşteri temsilcinizle görüşmeniz veya info@buharasilver.com adresine e.mail göndererek irtibata geçmeniz gerekmektedir.

2. Sipariş verildikten sonra kargo şekline bağlı olarak Bursa içine ortalama 1 iş günü, Bursa dışına ortalama 2-3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 

3. Siparişiniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.