Buharasilver.com adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

1. Almış olduğunuz gümüş ürünler üzerinde herhangi bir tahribat gerçekleştirilmediği ve kullanılmadığı takdirde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. İade kargonuzun içinde; ürün, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe bulunmalıdır. Buna ilaveten, ürünün orjinal kutusunun, ambalajının ve aksesuarlarının tam ve hasarsız olması gerekmektedir.

2. Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler buharasilver.com tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.

3. Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

4. İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün buharasilver.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.

5. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.
6. Üzerine müşteri isteğine göre İSİM, TARİH, vb ÖZEL metin veya  resim işlenmiş gümüş takılarda İADE KABUL EDİLMEZ.